Home » Landfair 2017
d68658ef39d44d738bcb40f7869bf11c.jpg

STANDHOUDERS LANDFAIR 2017

 

Naam standhouder   Productverkoop Website
1. Ingrid de Graaf Delicatesse broden
2. De Creahoek Groendecoraties en eigen gemaakte woonaccessoires www.decreahoek.nl 
3. Weinig Wol Schapenvachten en woonaccessoires www.facebook.com/weinigwol 
4. Marian's Hobbydeel Knutselpakketjes van decopatch en foam clay met mini workshop aan de kraam www.marianshobbydeel.nl 
5.Ilse's Plak Eigengemaakte tekstborden etc.

www.facebook.com/creatieveuitspattingenwaarjeblijvanwordt 

6. Studio Henriëtte Decoratie van Tiffany
7. Lies Exterkate Eigengemaakte sieraden van halfedelstenen
8. Recycled-Jewels Sieraden en windgongen van gerecycled mat. www.recycled-jewels.com 
9. MKR-paint Schilderijen op houten panelen www.mrk-paint.nl
10. Sjoek Naamkussens, kubussen, slabben, boxkleden etc.
11. De koetswagen Serviesgoed, huis- en tuindecoratie www.koetswagen.nl
12. Koekaboe Houten speelgoed en houten kraamcadeau's (workshop bij kraam)! www.koekaboe.nl 
13. Kidsmode & Zo Kinderkleding en handgemaakte rokjes www.kidsmodeenzo.nl
14. Tafra Lifestyle Sieraden, tassen, gepimpte meubeltjes etc. www.tafralifestyle.nl
15. Haaksalon Decoratieve handgemaakte woon- en modeaccessoires. www.facebook.com/haaksalon 
16. IJsmakerij Tikje Anders Schepijs en milkshakes www.ijsmakerijtikjeanders.nl
17. Waanzinnig Leuk Sieraden, serviesgoed, tassen, mokken etc. www.waanzinnigleuk.nl
18. Paula's Pet Store Dierbenodigdheden www.paulaspetstore.nl
19. Iet's & Co Woonaccessoires, sieraden, artikelen van papier www.iets-co.nl
20. Het Gein Delicatessen Olijfolie uit het vat, balsamico's, azijnen etc. www.hetgeindelicatessen.nl 
21. Optimaal 112 Stoere Scandinavische woonaccessoires  www.facebook.com/optimaal112
22. Pika by Pascal Kids Unieke dames- en kinderkleding in printmotief www.pascalkids.nl 
23. Kleine Kadoshop www.facebook.com/kadoshop.dekelder 
24. Mevr. Kluitenberg Kaas, worst, spek, aardbeien etc.
25. De Trije Tunen Honing, hakhoning, jam, bijenwas etc. www.facebook.com/DeTrijeTunen 
25. Kapsalon Picobello Kinder haaraccessoires www.facebook.com/kapsalonpicobellonoordwolde 
26. Ankie Heinhuis Huisgemaakte advokaat
27. 't Landleven Landelijke woonaccessoires en cadeauartikelen www.facebook.com/landleven.fairs 
28. Choconut Chocolade, roomtruffels, breukvlakken, flikjes
29. Thea's zeepboetiek Zeepgebak, babyzeep, zeeprozen etc. www.theazeepboetiek.nl 
30. Hylkema Paardrijbroeken, laarzen, caps etc.
31. Beautysalon Marjon Schoonheidsproducten www.facebook.com/beautysalon.marjon
32. Catering Broodjes warme worst en soep, koffie/thee, gebak
33. Pottenbakker Bareldo Workshop zelf pot draaien op mobiele schijven www.pottenbakkerbareldo.nl 
34. Zang Hilleke Timmer Zang en gitaar